KÉZMŰ Közhasznú Nonprofit Kft.

Feladatok

  • Havi rendszerességgel a gépek, berendezések állapotáról való beszámolás.
  • Az átállások előkészítésében való részvétel, a gépek a technológiai sorrendnek megfelelően való beállítása.
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök elkopásának, rongálódásának, meghibásodásának a kövezetlen felettesének való jelentése.
  • A vonatkozó biztonságtechnikai, érintésvédelmi előírások betartása.
  • Az apparátok, segédberendezések fel- és leszerelése a gyártásban lévő termékek technológiájának megfelelően, gépek nagytakarítása, esetleges felmerülő lakatosmunkák elvégzése.
  • A gépek kis- és nagyjavítása, a varrodai és szabászati gépek folyamatos karbantartása, berendezések felmérése és a felmérés alapján az alkatrészigény összeállítása.
  • A különböző termelő berendezések hibáinak elhárításában való aktív közreműködés, az üzemzavarok megszűntetése.
  • A szükséges gépátalakítások elvégzése, szerszámcseréket a termelési igényeknek megfelelően.
  • A különböző gépek felújításának módjára javaslatok kidolgozása.
  • A gépek, berendezések műszaki állapotának folyamatos ellenőrzése, a gépek, berendezések szállításra való előkészítése.
  • Az alkatrész felhasználás, és az elvégzett karbantartási feladatokat folyamatosan dokumentálása.
  • A gépek és berendezések használatára javaslat tevése, ismereteit az új gépek és technológiák tekintetében folyamatos bővítése

Elvárások

  • Szerkezeti lakatos végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Lokáció

Megye: Vas
Cím: 9700 Szombathely, Rumi út 142.
36308286213