KÉZMŰ Közhasznú Nonprofit Kft.

Feladatok

  • A közbeszerzési osztályhoz tartozó munkavállalók tevékenységének felügyelése, koordinálása,
  • Az Ajánlattételi Felhívás és az ezzel kapcsolatos dokumentációk és nyilatkozatok összeállítása,
  • A beszerzési eljárást elindító, lezáró, valamint a beszerzés egyéb dokumentumainak (bontási jegyzőkönyv, bírálóbizottsági jegyzőkönyv) előkészítése,
  • Az Európai Unió Hivatalos Lapjában, az EKR-en megjelent közbeszerzési hirdetmények figyelemmel való kísérése,
  • A cég megbízásában álló közbeszerzési szakértővel, partnerekkel és a társosztályokkal való kapcsolattartása,
  • Az ajánlatok és részvételi jelentkezések összeállításában való részvétel, és ennek koordinálása, valamint az esetleges jogorvoslattal kapcsolatos feladatok ellátása,
  • Az informatikai beszerzések a 301/2018. (XII:27.) Korányrendeletnek megfelelően való lefolytatása,
  • A beszerzések DKÜ és DMÜ portálon történő engedélyezésben való közreműködés,
  • A 397/2022. (X.20) Kormányrendelet feltöltési és adatszolgáltatási kötelezettség teljesítése.
  • Beszerzési/közbeszerzési terv összeállítása, különféle adatszolgáltatások, statisztikák készítése

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség;
  • Közbeszerzési referens végzettség;
  • Hasonló munkakörben megszerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat;
  • MS Office alkalmazások és kormányzati felületek felhasználói szintű ismerete;
  • Kbt. törvény és az EKR, DMÜés DKÜ rendszerek ismerete;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Megbízható, precíz munkavégzés;
  • Problémamegoldó, poraktív szemlélet.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség.

Lokáció

Cég: Főkefe
Régió: Közép Magyarország
Megye: Pest
Járás: Budapest Laky Adolf utcai Járás
Cím: 1145 Budapest, Laky Adolf u 41-49.
36204879250